REA - NIKOTINFRIA PRODUKTERSPARA UPP TILL 50%
CHA of Sweden 14mg Nic-Salt – Cherry Ice är en 10 ml nikotinsalt med smak av körsbär kombinerat med en kall ton. Produkten innehåller 14 mg/ml nikotin och är utvecklad för användning i podsystem och MTL-enheter med 50VG/50PG-bas.
Nikotin är ett starkt beroendeframkallande ämne. Läs säkerhetsinformationen nedan före användning.
Beskrivning
Art.nr: 1697
Cherry Ice från CHA of Sweden kombinerar körsbär med en tydlig kall komponent som ger en kylande avslutning. Smaken är bärbaserad med markerad karaktär och lämpar sig för användare som föredrar fruktinslag tillsammans med en kylande effekt.
Denna CHA of Sweden 14mg nikotinsalt levereras i 10 ml-flaska enligt EU:s TPD-regelverk. Nikotinstyrkan på 14 mg/ml tillsammans med en balanserad 50VG / 50PG-blandning gör den välanpassad för kompatibla podsystem och MTL-vapes.
Vätskans sammansättning möjliggör stabil absorption i coil och jämn funktion vid regelbunden användning.
För den som söker en nikotinsalt 14mg för podsystem med tydlig körsbärston är detta ett alternativ inom CHA of Sweden-serien.
| Typ av produkt | Nic Salts (nikotinsalt) |
| Varumärke | CHA of Sweden |
| Nikotinstyrka | 14 mg/ml |
| Blandning | 50VG / 50PG |
| Passar till | Podsystem och MTL-vapes |
| Flaskstorlek | 10 ml |
CHA of Sweden 14mg Nic-Salt – Cherry Ice är avsedd för vuxna användare. Använd endast i kompatibla enheter och förvara produkten oåtkomligt för barn.
| Smak | Beskrivning |
| Grape Ice | Druva med kall ton. |
| Menthol Spearmint | Mentol tillsammans med spearmint. |
| Lemon Lime | Citrusinslag av citron och lime. |
| Blueberries Ice | Blåbär med kall avslutning. |
| Blueberry Raspberry Ice | Blåbär och hallon i kombination. |
| Melon Ice | Melon med kylande effekt. |
| Strawberry Ice | Jordgubb med kylande underton. |
| Pineapple Ice | Ananas med tydlig kylande känsla. |
| Watermelon Ice | Vattenmelon med kall ton. |
| NRG | Inspirerad av energidryck. |
| Cola Ice | Cola med kylande underton. |
| Bubbly Gum | Bubbelgum. |
| Berry Lemonade | Bär tillsammans med lemonad. |
| Banana Ice | Banan med kall underton. |
| Mango Passion | Mango och passionsfrukt i kombination. |